ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ Γ΄ ΤΑΞΗΣ

Ο Υποδιευθυντής του σχολείου μας κ. Φασαράκης Ιωάννης και οι καθηγητές Τσουρλάκη Ασπασία και Κωστής Δημήτριος διοργανώνουν ολοήμερη εκδρομή της Γ? τάξης του σχολείου μας στον αρχαιολογικό χώρο της Λισσού, στη Σούγια. Η εκδρομή θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 9/04/2011, αναχώρηση από το χώρο του σχολείου στις 08:00 και επιστροφή στον ίδιο χώρο στις 19:00. Το κόστος μετακίνησης θα είναι 10 ? το άτομο.

Το κάθε παιδί πρέπει να είναι εφοδιασμένο με καπέλο, γυαλιά ηλίου, ορειβατικά/βολικά για περπάτημα παπούτσια, δεύτερη μπλούζα, δεύτερο ζευγάρι κάλτσες, (ΚΙΤΡΙΝΗ ΜΠΛΟΥΖΑ).

Να έχετε ακόμη 1 λίτρο νερό (οπωσδήποτε!!!!), τυρί, ντομάτες, ελιές, παξιμάδια?.κι ό,τι καλό σκεφτείτε!!!!

Όποιο παιδί θέλει να συμμετάσχει πρέπει να υπογράψει ο κηδεμόνας του μέχρι τη Δευτέρα 4 Απριλίου.