Download this file (Αξιολόγηση  προσφορών Βόλος.pdf)Αξιολόγηση προσφορών Βόλος.pdf Δημήτρης Κωστής188 kB149
Download this file (Αξιολόγηση  προσφορών.pdf)Αξιολόγηση προσφορών.pdf Δημήτρης Κωστής190 kB92

Για να δείτε σε καλύτερη ανάλυση το πρόγραμμα των εξετάσεων κάντε κλικ πάνω στην εικόνα.

exams06 2022

νέα ενημέρωση 25-01-2022

Σας ανακοινώνουμε ότι:

• Λόγω της κήρυξης κατάστασης ειδικής κινητοποίησης πολιτικής προστασίας, ΔΕΝ θα πραγματοποιηθεί και αύριο, Τετάρτη 26.1.2022, τηλεκπαίδευση στις περιοχές στις οποίες τα σχολεία παραμένουν κλειστά εξ αιτίας της κακοκαιρίας (καθώς δεν θα υπάρχει ούτε διοικητικό προσωπικό για την τεχνική υποστήριξη της τηλεκπαίδευσης).

-------------------------------------------------------------------------

Σας ανακοινώνουμε ότι:

• Λόγω της κήρυξης κατάστασης ειδικής κινητοποίησης πολιτικής προστασίας, ΔΕΝ θα πραγματοποιηθεί αύριο, Τρίτη 25.1.2022, τηλεκπαίδευση στις περιοχές στις οποίες τα σχολεία παραμένουν κλειστά εξ αιτίας της κακοκαιρίας (καθώς δεν θα υπάρχει ούτε διοικητικό προσωπικό για την τεχνική υποστήριξη της τηλεκπαίδευσης).
  • Self-test δεν θα διενεργηθούν αύριο στις περιοχές με κλειστά σχολεία. Θα δοθούν νέες οδηγίες από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων για το πρόγραμμα διενέργειας self-test αυτήν την εβδομάδα στις περιοχές αυτές.
Download this file (ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ_Self_test_t_1.pdf)ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ_Self_test_t_1.pdf Δημήτρης Κωστής868 kB64
Download this file (ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ_Self_test_t.pdf)ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ_Self_test_t.pdf Δημήτρης Κωστής865 kB67

Σας ενημερώνουμε ότι με απόφαση του Αντιπεριφερειάρχη Χανίων είναι σε ισχύ αναστολή λειτουργίας όλων των εκπαιδευτικών μονάδων του Νομού Χανίων στις 24 και 25 Ιανουαρίου λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών. Τα μαθήματα θα πραγματοποιηθούν μέσω τηλεκπαίδευσης στην πλατφόρμα WebEx για τις δύο αυτές ημέρες.

Οι σύνδεσμοι για τις ψηφιακές αίθουσες των καθηγητών βρίσκονται εδώ:

Ψηφιακές αίθουσες καθηγητών

Το ωράριο λειτουργίας της τηλεκπαίδευσης φαίνεται παρακάτω:

Ωράριο λειτουργίας τηλεκπαίδευσης

Υπενθυμίζουμε ότι το νέο ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων, που είναι σε ισχύ από Δευτέρα 24-01-2022 βρίσκεται εδώ

Οι πληροφορίες για την τηλεκπαίδευση βρίσκονται και στο σχετικό μάθημα που υπάρχει στο eclass.