Η θεατρική ομάδα του σχολείου μας παρουσιάζει την θεατρική παράσταση "Μίλα μου με αγάπη" την Τρίτη 24 και Τετάρτη 25 Απριλίου 2018 στο Mega Place στον Βλητέ, με διπλές παραστάσεις κάθε ημέρα, στις 19:00 και στις 21:00.

Σας περιμένουμε!!!

ΟΡΙΣΤΙΚΟ Αφίσα μίλα μου ΜΕ αγάπη 2018 1

Στο καράβι της συμφιλίωσης , οι λαοί του κόσμου γνωρίζονται, συνυπάρχουν και αλληλεπιδρούν ,κυρίως μέσω του πολιτισμού τους. Μουσικές , χοροί , συνταγές μαγειρικής , όλα έχουν τη θέση τους σ?αυτό το ταξίδι!

Στα δύσκολα όμως επιβεβαιώνεται ότι μπροστά στον κίνδυνο όλοι αδύναμα ανθρωπάκια είμαστε!

Διανομή :

Βίντεο της παράστασης

afisa iroes

Δεν είναι αυτό που νομίζετε! - 2015

afisa den einai ayto poy nomizete

Που πας καραβάκι .... με τέτοιο καιρό! - 2017

Video 1ο Μέρος, Video 2ο Μέρος, Φωτοαναμνήσεις

afisa karavaki

Όλα τα προγράμματα

titleΗ θεατρική ομάδα του σχολείου μας και η kamilopardaliθεατρική ομάδα του 6ου Γυμνασίου Χανίων παρουσιάζουν τη θεατρική παράσταση "Δεν είναι αυτό που νομίζετε!". Δευτέρα 4/4 και Τρίτη 5/4, στις 19:00 και στις 21:00, στο Mega Place στο Βλητέ.

Σας περιμένουμε!

downσχετικά αρχεία

Download this file (maketa3.jpg)Έντυπο_όψη2 Δημήτρης Κωστής1547 kB240
Download this file (maketa2.jpg)Έντυπο_όψη1 Δημήτρης Κωστής1658 kB237
Download this file (afisa_f.jpg)Αφίσα  Δημήτρης Κωστής1454 kB237

Οι θεατρικές ομάδες του Γυμνασίου Κουνουπιδιανών και του 6ου Γυμνασίου Χανίων παρουσιάζουν την παράσταση

"Ψάχνοντας για Ήρωες"

την Δευτέρα 31/03 και την Τρίτη 01/04 στα Ster Cinemas (Mega Place) στο Βλητέ. Ώρες παραστάσεων 18:00 και 20:00.

Αφίσα Ηρωες

down Δείτε εδώ μια μικρή περίληψη καθώς και τις διανομές των ρόλων. Η 1η διανομή την Δευτέρα στις 18:00 και την Τρίτη στις 20:00, η 2η διανομή την Δευτέρα στις 20:00 και την Τρίτη στις 18:00

Download this file (λιστα παιδιών.pdf)Διανομές ρόλων Δημήτρης Κωστής263 kB990
Download this file (περίληψη 'ψάχνοντας για ήρωες'.pdf)περίληψη  Δημήτρης Κωστής357 kB257

Αγαπητοί μας μαθητές, ήρθε η ώρα να οργανωθούμε!

heroes

Για το λόγο αυτό δημιουργήθηκε το παρακάτω ιστολόγιο στον επίσημο χώρο φιλοξενίας του σχολικού δικτύου. Αυτός θα είναι ο χώρος ενημέρωσης, επικοινωνίας και ανάρτησης του υλικού που θα παράγει η θεατρική μας ομάδα καθ? όλη την διάρκεια του έτους. Εκεί θα βρείτε ήδη τις πρώτες οδηγίες για την είσοδο σας στην ομάδα.

η διεύθυνση του ιστολογίου (blog) είναι: http://blogs.sch.gr/heroes/

Σας περιμένουμε!!!

Η θεατρική ομάδα του Γυμνασίου Κουνουπιδιανών και του 6ου Γυμνασίου Χανίων πααρουσιάζουν την παράσταση "Χάσαμε το μέτρο!". Σας περιμένουμε στο Mega Place στο Βλητέ, στις 19 και 20 Μαρτίου 2012. Ώρα έναρξης παραστάσεων 9:00μμ (αίθουσα 1).

mplouzaki

Συνδιοργανωτής της εκδήλωσης: Περιφερειακή Ενότητα Χανίων