Σας ενημερώνουμε ότι την Δευτέρα 16/12/2019 ξεκινάει η Ενισχυτική Διδασκαλία για το σχολικό έτος 2019-2020 με την ανάληψη υπηρεσίας από τους διδάσκοντες καθηγητές και την σύνταξη του ωρολογίου προγράμματος.

Στα τμήματα ενισχυτικής διδασκαλίας που θα λειτουργήσουν φέτος στο σχολείο μας, έχουν εγγραφεί οι μαθητές που είχαν δηλώσει πρόθεση συμμετοχής από τα σχολεία: Γυμνάσιο Κουνουπιδιανών και 7ο Γυμνάσιο Χανίων. Θα λειτουργήσουν τμήματα σε όλα τα μαθήματα (Νεοελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Μαθηματικά, Φυσική, Χημεία) πλην της Χημείας στη Γ τάξη και των Αγγλικών σε όλες τις τάξεις λόγω μικρής συμμετοχής μαθητών.

Με νέα ανακοίνωση, θα δημοσιευθεί το ωρολόγιο πρόγραμμα αμέσως μόλις αυτό συνταχθεί.

logo EYE edulll scaled 1567x199